Nasze konkursy

Nasze sukcesy

Konsultacje

 Terminy i sposób realizacji zajęć dodatkowych i konsultacji

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Termin zajęć

Sala

Forma

1.

Adurowicz Eliza

czwartek 8.55 – 9.40

2

konsultacje

2.

Andrzejewska Małgorzata

wtorek 8.00 – 8.45

109

konsultacje

3.

Cackowski Robert

piątek 15.25 – 16.10

SG

SKS / konsultacje

4.

Cholewa Agnieszka

wtorek 16.15

204

konsultacje

5.

Dudek Renata

poniedziałek 13.35 – 14.20

206

konsultacje

6.

Dyląg  Joanna

poniedziałek 15.30

106

koło zainteresowań,  konsultacje

7.

Filipczak Anna

poniedziałek 13.30 – 14.15

środa 14.30 – 15.00

203

koło zainteresowań

konsultacje

8.

Gdowska Sylwia

środa 8.00 – 8.45

5

konsultacje

9.

Hofman Joanna

piątek 14.30 – 15.15

207

konsultacje

10.

Jaglińska Iwona

poniedziałek 16.15 – 17.00

308

konsultacje

11.

Jankowicz Czesław

poniedziałek 16.15

SG

konsultacje / rozgrywki

12.

Jugowicz Barbara

wtorek 8.00 – 8.45 (IIIc)

wtorek 8.55 – 9.40 (IIIb)

209

zajęcia wyrównawcze / konsultacje

13.

Kłonowska – Szeflińska Wiesława

co drugi piątek 13.30-15.10

202

konsultacje

14.

Korzeniewska Elżbieta

środa 10.45 – 11.30

302

zajęcia dla obcokrajowców

15.

Lach Katarzyna

poniedziałek 14.40 -16.15 (co dwa tygodnie)

203

konsultacje

16.

Malitowski Mariusz

środa 15.25 – 16.10

206

konsultacje

17.

Mickiewicz Agnieszka

poniedziałek 13.45 – 14.30

czwartek 12.25 – 12.50

301A

11

konsultacje

spotkania SU

18.

Parzychowska Agnieszka

środa 16.30 – 17.15

306

konsultacje

19.

Piętak Paulina

środa 8.00

301B

wspierające SP

20.

Poczobut – Odlanicka Małgorzata

czwartek 13.45 – 14.30

co drugi czwartek 14.30 – 15.15

307

fakultety

konsultacje

21.

Prochaska Afrodyta

środa 8.55 – 9.40

107

Małymi kroczkami do egzaminu gimnazjalnego

22.

Psiorz Marek

czwartek 13.45 – 14.30

10

konsultacje

23.

Sikorska Anna

czwartek 12.45 – 13.30

301

konsultacje

24.

Subocz – Władyko Teresa

piątek 15.30 – 16.15

107

zajęcia wyrównawcze / konsultacje

25.

Szymański Mariusz

czwartek 14.15 – 15.00

pokój WF

konsultacje

26.

Witkowska Dorota

poniedziałek 14.30 – 15.25

11

konsultacje

27.

Woźniak – Krzos Agnieszka

czwartek 13.45 – 14.30

201

konsultacje

28.

Zasada Halina

czwartek 14.30 – 15.00

107

konsultacje

29.

Zaworska Małgorzata

czwartek 7.45 – 8.00

207

konsultacje

30.

Zdanowska – Sysak Anna

środa 15.30

9

konsultacje



 

 

banner

Copyright ©2014 Gimnazjum nr 26 w Szczecinie. Wszystkie prawa zastrzeżone.